Powered by WP Bannerize

تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۱ آذر ۹۰ ساعت ۲۲:۱۹
علت تأخیرهای حجاج فارس ناشی از فرودگاه عربستان سعودی بود
علت تأخیرهای حجاج فارس ناشی از فرودگاه عربستان سعودی بودزارعی با بیان این که پروازها اولیه به تهران با تاخیر های زیادی مواجه بودند گفت: علت تاخیرهای بوجود آمده ناشی از فرودگاه عربستان سعودی بود که رفع شده است.

ابراهیم زارعی مشاور مدیرعامل فرودگاه های کشور در حاشیه آیین استقبال از حجاج در فرودگاه شهید دستغیب شیراز گفت: پنج هزار و ۱۲ نفر از حجاج استان فارس با ۱۲ سورتی پرواز از اول تا ۹ آذر ماه وارد شیراز می شوند.

وی به خبرنگاران گفت: همه حجاج توسط هواپیمایی سعودی و با ۱۰ فروند هواپیما از نوع بویینگ ۷۴۷ ، یک فروند بویینگ ۷۵۷ و یک فروند هواپیمای ایرباس A300 از فرودگاه جده به شیراز منتقل می شوند.

زارعی با بیان این که پروازها اولیه به تهران با تاخیر های زیادی مواجه بودند گفت: علت تاخیرهای بوجود آمده ناشی از فرودگاه عربستان سعودی بود که رفع شده است.

وی گفت: آخرین پرواز حجاج استان فارس در ساعت چهار بامداد نهم آذر ماه در فرودگاه شهید دستغیب شیراز بر زمین خواهد نشست.

جانشین مدیرکل حج و زیارت استان فارس نیز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: اولین پرواز شامل کاروانهایی از استان های فارس، هرمزگان و کهگیلویه و بویر احمد می باشند.

علیرضا زینلی افزود: بیش از پنج هزار زایر در قالب ۳۱ کاروان از استان فارس و دو کاروان از استان های هرمزگان و کهگیلویه و بویر احمد با ۱۲ پرواز وارد استان فارس خواهند شد.

زینلی گفت: بارهای زایرین همراه خودشان به شیراز انتقال می یابد

منبع: ایرنا
نظرات

ثبت نظر

نام:

رایانامه:

متن:

تازه‌ترین اخبار
وبلاگ‌ها