Powered by WP Bannerize

تاریخ انتشار: سه شنبه 22 نوامبر 11 ساعت 22:19
علت تأخیرهای حجاج فارس ناشی از فرودگاه عربستان سعودی بود
علت تأخیرهای حجاج فارس ناشی از فرودگاه عربستان سعودی بودزارعی با بیان این كه پروازها اولیه به تهران با تاخیر های زیادی مواجه بودند گفت: علت تاخیرهای بوجود آمده ناشی از فرودگاه عربستان سعودی بود كه رفع شده است.

ابراهیم زارعی مشاور مدیرعامل فرودگاه های كشور در حاشیه آیین استقبال از حجاج در فرودگاه شهید دستغیب شیراز گفت: پنج هزار و 12 نفر از حجاج استان فارس با 12 سورتی پرواز از اول تا 9 آذر ماه وارد شیراز می شوند.

وی به خبرنگاران گفت: همه حجاج توسط هواپیمایی سعودی و با 10 فروند هواپیما از نوع بویینگ 747 ، یك فروند بویینگ 757 و یك فروند هواپیمای ایرباس A300 از فرودگاه جده به شیراز منتقل می شوند.

زارعی با بیان این كه پروازها اولیه به تهران با تاخیر های زیادی مواجه بودند گفت: علت تاخیرهای بوجود آمده ناشی از فرودگاه عربستان سعودی بود كه رفع شده است.

وی گفت: آخرین پرواز حجاج استان فارس در ساعت چهار بامداد نهم آذر ماه در فرودگاه شهید دستغیب شیراز بر زمین خواهد نشست.

جانشین مدیركل حج و زیارت استان فارس نیز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: اولین پرواز شامل كاروانهایی از استان های فارس، هرمزگان و كهگیلویه و بویر احمد می باشند.

علیرضا زینلی افزود: بیش از پنج هزار زایر در قالب 31 كاروان از استان فارس و دو كاروان از استان های هرمزگان و كهگیلویه و بویر احمد با 12 پرواز وارد استان فارس خواهند شد.

زینلی گفت: بارهای زایرین همراه خودشان به شیراز انتقال می یابد

منبع: ایرنا
نظرات

ثبت نظر

نام:

رایانامه:

متن:

تازه‌ترین اخبار
وبلاگ‌ها