تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ بهمن ۹۴ ساعت ۰۶:۱۲
Print Friendly, PDF & Email

تخریب کاندیداها به صلاح کشور نیست

رسانه های فارس همبستگی و اتحاد را درانتخابات گسترش دهند

مدیر عامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) فارس گفت: رسانه های فارس فضای همبستگی و حضور گسترده مردم در انتخابات را فراهم کنند.

حجت الاسلام شیخ علیرضا حدائق، ظهر سه شنبه در دیدار با اعضای بسیج رسانه استان فارس تاکید کرد: دو انتخابات بسیار مهم نزدیک است که در این راستا رسانه ها باید نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

وی ادامه داد: یکی از موارد بسیار مهم که باید مد نظر رسانه های فارس باشد فرهنگ سازی در بخش آسیب های انتخاباتی و سپس ایجاد فضای همدلی و اتحاد در استان است که در این راستا باید حرکت‌های موثری انجام شود.

مدیرعامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) فارس تاکید کرد: همه افرادی که وارد عرصه انتخابات شده‌اند از صلاحیت لازم برخوردار هستند از این رو افراد نباید با دیدگاه جناح بندی و گرایش‌های خاص، شخصیت آنها را تخریب کنند زیرا این تخریب به سلاح کشور نیست.

حجت الاسلام حدائق تاکید کرد: دشمن به دو انتخابات پیش رو در کشور چشم دوخته است و این مهم بیانگر این است که در این برهه از زمان هر کس باید رسالت خود را به خوبی و با حساسیت هر چه بیشتر انجام دهد.

وی اضافه کرد:  گسترش وحدت و حفظ حرمت تمام نامزدهای انتخابات با رعایت احترام و دور کردن جامعه از غیبت و تهمت از اصول مد نظر رسانه ها در دوران برگزاری انتخابات باشد.

مدیرعامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) فارس در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در کارهای رسانه ای تبیین رسالت انبیا باید پر رنگ باشد به گونه ای که اخبار، مطالب، گفتار و نوشتار رسانه ها معطوف به تهذیب و تربیت اخلاقی جامعه باشد تا هنگامی که افراد رسانه ها را مطالعه می کنند یک گام به حقیقت و خداوند نزدیک تر شوند و این رسالت انبیاست.

دیدگاه ها

ثبت نظر

نام:

رایانامه:

متن:

*

تازه‌ترین اخبار