تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ بهمن ۹۴ ساعت ۱۴:۴۳
Print Friendly, PDF & Email

طرح خوشایندسازی خدمت در کلانتری‌های فارس

۹۸ درصد جرائم در فضای مجازی در فارس کشف شده است.

احمد علی گودرزی

احمدعلی گودرزی امشب در آیین جشن انقلاب که با حضور امام‌جمعه، فرماندار و جمعی از مردم ولایت‌مدار و انقلابی کازرون در مسجد ابوالفضل این شهر صورت گرفت در سخنانی با گرامی‌داشت دهه مبارک فجر و سال‌روز پیروزی انقلاب اسلامی به توانمندی‌های نظام جمهوری اسلامی از بدو تاکنون در عرصه‌های گوناگون اشاره کرد و اظهار داشت: به برکت انقلاب اسلامی، خون مطهر شهدا و با توسل به ائمه معصومین و مجاهدت‌های مردم بزرگوار کشورمان، نظام سلطه و استکبار جهانی برای همیشه از این کشور رخت بربست.

وی گفت: تحمیل جنگ هشت‌ساله، تحریم‌های سخت و ظالمانه و غیرانسانی، ترور شخصیت‌های برجسته کشور و هزاران توطئه و اقدامات گوناگون توسط دنیای استکبار علیه کشورمان فقط به این خاطر بود که می‌خواستند ندای آزادی‌خواهی و آزادی‌طلبی ملت ایران را کم‌رنگ کنند که به لطف خدا موفق نشدند.

فرمانده انتظامی فارس تصریح کرد: امروزه دنیای استکبار با جنگ‌افروزی و پرورش نیروهای تکفیری در کشورهای مسلمان از جمله بحرین، لبنان، عراق، افغانستان و سوریه در تلاش است که چهره اسلام ناب محمدی(ص) را توسط اقدامات غیرانسانی این گروهک زشت جلوه دهد.

گودرزی، توان دانش‌بنیان نیروهای مسلح در ابعاد گوناگون از جمله ساخت موشک‌های بالستیک با بردهای چند هزار کیلومتری و اقتدار در مرزهای آبی، دریای، هوایی و خاکی کشورمان توسط مرزبانان را از جمله عنایات حق‌تعالی برشمرد.

وی در بخش دیگر سخنان خود متذکر شد: در پیش از انقلاب کسی جرات رفت‌وآمد در مراکز پلیس را نداشت اما امروزه به برکت نظام اسلامی پلیس کشور با بهره‌گیری از اخلاق اسلامی حقوق شهروندی و متهمان را رعایت می‌کند به‌طوری‌که در واحدهای انتظامی عناصری از مردم به‌صورت خودجوش در امور پژوهشی و روان‌شناسی فعالیت دارند.

فرمانده انتظامی فارس گفت: امروزه توسط پلیس جامعه‌محور و دین‌باور اورژانس اجتماعی در سطح کشور تشکیل‌شده که به اشکالات و آسیب‌های اجتماعی می‌پردازد و در رفع آن اقدام می‌کند.

گودرزی اظهار داشت: در بیش از ۱۲۰ کلانتری سطح استان فارس طرح خوشایندسازی خدمت به مردم ولایت‌مدار با رعایت حقوق شهروندی و حقوق متهمان به اجرا درآمده است.

وی ادامه داد: امروز در عرصه نظم و امنیت با تلاش شبانه‌روزی نیروی خدوم انتظامی و پلیس آگاهی این استان ۹۸ درصد جرائم در فضای مجازی، بیش از ۷۵ درصد جرائم خشن در جامعه و ۹۲ درصد قتل‌های صورت گرفته کشف شده است.

فرمانده انتظامی فارس در پایان از آن دسته افرادی که سلاح غیرمجاز در اختیار دارند خواست اسلحه خود را در اختیار پلیس قرار دهند و در راستای امنیت جامعه با پلیس همکاری کنند.

دیدگاه ها

ثبت نظر

نام:

رایانامه:

متن:

*

تازه‌ترین اخبار