تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ آذر ۹۱ ساعت ۲۳:۰۳
Print Friendly, PDF & Email

توضیحات جالب حجت‌الاسلام انجوی‌نژاد در مورد ماجرای سوءقصد در مهدی‌شهر

بحمد لله والمنه خوبم و شاید هر ضربتی نهایتا کفاره‌ای است و البته ضربت هم جانانه نبود پس کفاره خاصی هم نشد و روی هم رفته یه کمی اوووف بود و ناراحتی من کنسل شدن این یه هفته جلساته که تنها امید زنده بودنمه.

به گزارش آژانس خبری شیراز «شیرازنا» روز گذشته روابط عمومی کانون رهپویان وصال شیراز شیراز با صدور بیانیه‌ای از سوء قصد به جان حجت‌الاسلام سید محمد انجوی‌نژاد در سفر اخیر وی به مهدی‌شهر استان سمنان خبر داد.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: «در پی یک سوء قصد ناجوانمردانه در روز جمعه ۱۷ آذر ساعت ۱۹ در شهرستان مهدی شهر سمنان، ایشان دچار مختصر مصدومیتی شده‌اند که به لطف خدا در حال حاضر حال عمومی مساعد داشته و ان شالله جای نگرانی نیست.»

حجت‌الاسلام انجوی‌نژاد در شرح اتفاقات پیش آمده در سفرش به شهرستان مهدی‌شهر گفته است: «روز جمعه چند کیلومتر پس از خروج از مهدی‌شهر، بعد از پمپ بنزین، خودرو را برای تهیه‌ی آب جوش متوقف کردم و در‌‌ همان هنگام یک دستگاه موتور با دو سرنشین را از آینه‌ی بغل ماشین دیدم که با سرعت پایین پشت سر ماشینم حرکت می‌کرد. درب خودرو را باز کردم، که بلافاصله موتورسوار سرعتش را زیاد کرده، به من رسید و سرنشین عقب موتور لگدی به پشت کمرم زد و مرا به داخل کانال آب کنار جاده پرت کرد. در اثر پرت شدن پا‌هایم آسیب دیده و بدنم دچار کوفتگی شده.»

سایت کانون رهپویان وصال در ادامه‌ی این شرح ماوقع نوشته است: «پس از این واقعه، تعدادی از دوستان ایشان را به یک مرکز درمانی انتقال دادند و درحال حاضر بدنشان دچار کوفتگی است و پا‌ها مضروب شده‌اند. قابل ذکر است موتورسواران مذکور با مشاهده‌ی جمع شدن تعدادی از مردم به سرعت متواری شده‌اند.»

همچنین حجت‌الاسلام انجوی‌نژاد در وبلاگ شخصی خود در مورد ماجرای سوءقصد در مهدی‌شهر نوشته است: «بحمد لله والمنه خوبم و شاید هر ضربتی نهایتا کفاره‌ای است و البته ضربت هم جانانه نبود پس کفاره خاصی هم نشد و روی هم رفته یه کمی اوووف بود و ناراحتی من کنسل شدن این یه هفته جلساته که تنها امید زنده بودنمه. بابت همه همدردی‌ها -البته شلوغ هم کردن- از طرق مختلف ممنون و شرمنده بابت اینکه نتوانستم جواب بدهم. و البته ترررررر اینکه اگه یکی مثه من بمیره بهمین راحتی می‌میره و ازین راحت‌تر فراموش می‌شه و این قاعده دنیاست…. دل نبند!!؟ در جریان نیستی نخون هیچی نمی‌فهمی»

دیدگاه ها

ثبت نظر

نام:

رایانامه:

متن:

*

تازه‌ترین اخبار