Powered by WP Bannerize

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۳ شهریور ۹۰ ساعت ۱۹:۵۶
ساعت و مسیر راهپیمائی روز قدس در شیراز اعلام شد
ساعت و مسیر راهپیمائی روز قدس در شیراز اعلام شدشورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس مسیرهای راهپیمایی روز قدس در این استان را اعلام کرد .

حجت‌الاسلام محمد رضایی مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس گفت: راهپیمایی روز قدس فردا ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح از چهار راه پانزده خرداد شیراز آغاز می شود و در مسیر خیابانهای ، چهار راه خیرات ، چهار راه مشیر ، چهار راه پیروزی و بلوار شهید آیت الله دستغیب امتداد می یابد و به مصلای جمعه ی شیراز ختم می شود .

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس با اشاره به اهمیت روز قدس افزود : روز قدس یکی از یادگارهای ارزشمند امام خمینی بود که در تاریخ ثبت شده و و نسل آینده از آن الهام خواهد گرفت.

رضائی با بیان اینکه به برکت برگزاری روز قدس دنیا به اهداف نژاد پرستانه رژیم صهیونیستی پی برده است، گفت: امروز دنیا می‌داند رژیم صهیونیستی با اهداف نژاد پرستانه خود خطری بزرگ برای عالم است و از این روز انتفاضه مردم فلسطین مورد حمایت همه جهانیان قرار دارد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس با انتقاد از حمایت‌های سران کشورهای استکباری از رژیم نژاد پرست صهیونیستی ابراز کرد: علت اصلی ایجاد فرهنگی با عنوان صهیونیست، غفلت کشورهای عربی از رفتار استکبار جهانی بود.

روابط عمومی معاونت فرهنگی – اجتماعی شهرداری شیراز هم اعلام کرد: یک دوره مسابقه نقاشی نیز در روز جمعه و همزمان با روز جهانی قدس در فرهنگسرای قرآن واقع در روبروی مصلای نماز جمعه شیراز برگزار خواهد شد.

نظرات

ثبت نظر

نام:

رایانامه:

متن:

تازه‌ترین اخبار
وبلاگ‌ها