درباره ما

در فضای فعلی جهان رسانه‌های سایبری نقش به سزایی ایفا می‌کنند از طرفی پیشرفت علم و رو آوردن جامعه جوان دنیا و بالاخص ایران به این فضا باعث شده است آینده سازان کشورمان با رسانه‌های سایبری ارتباط بهتری برقرار کنند.

استان فارس و شهر شیراز از جمله کلان شهرهای کشورمان است که از لحاظ سیاسی، فرهنگی جایگاه ویژه‌ای در کشور داراست و به جرات می‌توان گفت که بعضا معادلات سیاسی کشور از فارس سرچشمه می‌گیرد.

با این اوصاف وجود رسانه‌ی سایبری در فضای استان می‌تواند پل ارتباطی بین مردم به ویژه جامعه جوان استان با مسئولین باشد.

آژانس خبری شیراز ( شیرازنا، Shiraz News Agency) حاصل تلاش جمعی از جوانان فعال استان فارس می‌باشد. که در راستای اهداف سیاست‌های انقلاب اسلامی راه اندازی شده است.

شیرازنا وابسته به هیچ حزب و گروهی نیست و تنها در چهار چوب منویات رهبر معظم انقلاب قدم بر می‌دارد و تلاش دارد آخرین اطلاعات خبری استان فارس و به ویژه شیراز را در حوزه‌های مختلف به همراه قسمتی از خبرهای کشوری پوشش دهد.

دامن زدن به اخبار غیر واقعی، ایجاد روحیه یاس و نامیدی در مخاطب، ایجاد تهمت، افترا و توهین خط قرمزهای شیرازنا محسوب می‌شود.

این آژانس خبری ضمن حفظ دیدگاه‌های خود آمادگی درج مقالات و یادداشت‌های صاحب نظران در مسائل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را برای ارائه به عموم فراهم کرده است.

***

علاقه‌مندان برای ارتباط با مدیران سایت می‌توانند به صورت پیامکی یا تماس تلفنی از شماره‌ی 09172175956 استفاده یا به اینجا مراجعه نمایند.

تازه‌ترین اخبار